ثبت نام دوره های وکالت تخصصی
❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌قابل توجه دانشجویان❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌
  با مراجعه به سامانه هم آوا از طریق کارت ورود به جلسه آزمون، از تاریخ و ساعت امتحانات خود و همچنین با توجه به اعلام اساتید در مورد دانشجویان محروم از آزمون پایان ترم، از امروز  تاریخ 1400/10/16 در این خصوص اطلاع حاصل نمایید .  کد گروه درسی خود در را درسامانه هم آوا  با کد گروه درسی درسامانه(http://ujaame.ir  ) مطابقت داده و در امتحان مربوطه  خود شرکت نمایید.
  شایان ذکر است در صورت حضورِ اشتباه   تمامی مسئولیت بر عهده شخص دانشجو خواهد بود .
  دانشجویانی که توسط مدرس از آزمون پایان ترم محروم گردیده اند، از حضور در آزمون در سامانه مودل اکیداَ خودداری نموده و بدیهی است در صورت حضور نمره آزمون بلااثر میباشد .
  لذا ملاک نمره براساس سامانه هم آوا بوده و در صورت عدم رعایت مسئولیت مربوطه به عهده دانشجو میباشد .
دانلود فایل ضوابط و مقررات شرکت در امتحانات نیمسال اول 1401-1400
قابل توجه دانشجویان گرامی:

دروس به شرح ذیل که دارای آزمون پایان ترم نمی باشد جهت تحویل پروژه با اساتید هماهنگ شود.

1_ مهارت های ارشاد و معاضدت قضایی
2_ کاربرد رایانه در دفاتر اسناد رسمی
3_ اسناد رسمی با حق استرداد
4_ آیین دادرسی کیفری2
5_ ورزش
6_ تربیت بدنی

دانشجویانی که در آزمون شرکت ننموده اند، درصورتیکه دارای دلایل موجه می باشند، جهت انجام حذف موجه و یا حذف پزشکی، با دردست داشتن مدارک مربوطه تا روز دوشنبه مورخ 1400/11/04 به واحد آموزش مراجعه نمایند. درغیر اینصورت غیبت غیر موجه در آزمون در سامانه هم آوا ثبت خواهد شد و عواقب بر عهده دانشجو می باشد.
❇️اطلاعیه ثبت اعتراض❇️

قابل توجه دانشجویان
جهت ثبت تجدیدنظر نمرات(اعتراض)، از تاریخ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ لغایت ۱۴۰۰/۱۱/۰۹   به پنل کاربری خود(کارنامه موقت) در سامانه هم آوا مراجعه نموده و  اعتراض خود را ثبت فرمایید . (مجددا اعلام میگردد جهت ثبت درخواست نیازی به مراجعه حضوری به مرکز نمی باشد)

تاریخ مراجعه جهت اخذ درس معرفی به استاد بعد از ثبت نهایی نمرات بوده که متعاقبا اعلام می‌گردد.

قابل توجه کلیه دانشجویانی که آزمون ها را شرکت نمودند و پروژه دروس کاربینی و کارورزی خود را به استاد مربوطه تحویل داده اند
ولی  نمراتشان در سامانه  وارد نشده است تا پایان امشب  نمرات دروس خود را چک بفرمایند و تا فردا  مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ به شماره مرکز داخلی 110 اطلاع دهند.

به تماس های بعد از تاریخ اعلام شده(۱۴۰۰/۱۱/۱۲) ترتیب اثر داده نمیشود‌.
⭕️⭕️ قابل توجه دانشجویانی که در جلسه آزمون پایان ترم غیبت داشته اند و پروژه دروس کاربینی و کارورزی خود را تحویل نداده اند جهت حذف دروس غیبت موجه تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 1400/11/13 به دانشگاه مراجعه نمایند.