ثبت نام دوره های وکالت تخصصی
دانلود فایل منابع آزمون متمرکز نیمسال اول 1401-1400
⭕️⭕️بسیار مهم ⭕️⭕️
دانشجویان گرامی که دارای دروس آزمون متمرکز میباشند هرچه سریعتر تا تاریخ 1400/10/29  جهت ورود و تأئید اطلاعات  به سامانه آزمون متمرکز مراجعه نمایند.در صورت عدم حضور امکان شرکت در امتحان نهایی وجود ندارد .

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم که دارای دروس متمرکز در نیمسال اول 1401-1400 میباشند:

❇️مانور اجباری آزمون متمرکز (برخط)❇️

🛑بدلیل کامل نشدن فرآیند دریافت اطلاعات از سوی سامانه هم‌آوا، مانور اجباری آزمون از روز دوشنبه مورخ 1400/10/27 ساعت 12 آغاز خواهد شد.
 


۱- مراجعه به آدرس های الکترونیکی:
https://exam-uast.ir
https://examuast.ir
 
برای ورود به سامانه آزمون برخط(متمرکز)، در زمان مانور اجباری و برگزاری آزمون.
توجه: آدرس های الکترونیکی مذکور صرفاً جهت شرکت دانشجویان در آزمون متمرکز برخط می باشد.

۲- بررسی و تایید مشخصات فردی و عناوین دروس آزمون متمرکز در سامانه آزمون (احراز هویت)
توجه ۱: در بازه زمانی مانور اجباری لازم است دانشجویان پس از ورود به سامانه آزمون، با استفاده از نام کاربری (کد ملی مندرج در سامانه هم آوا)، وارد سامانه آزمون شده و نسبت به تایید اطلاعـات فـوق الـذكر اقدام نمایند.
توجه ۲: در صورت مغایرت در مشخصات فردی و عناوین دروس آزمون متمرکز، دانشجویان می‌بایست مراتب را از طریق شماره تماس های رابطین آزمون مراکز مندرج در سامانه آزمون به مراکز آموزشی مربوط اعلام نمایند.

۳- ثبت شماره تلفن همراه فعال و در دسترس در سامانه آزمون

۴- ایجاد رمز عبور توسط دانشجو در سامانه آزمون
توجه ۱: پس از تایید مشخصات، رمز عبور توسط شخص دانشجو در سامانه آزمون ایجاد می شود.
توجه ۲: رمز عبور ایجاد شده توسط دانشجو برای تمامی آزمون ها یکسان است. لذا دانشجو ملزم به حفظ و نگهداری از رمز عبور تا پایان آزمون ها است و مسئولیت ارائه رمز عبور به افراد دیگر مستقیماً بر عهـده دانشجو خواهد بود.
توجه ۳: دانشجو در صورت فراموشی کلمه عبور، میبایست جهت تعریف رمـز جدید، پس از ورود به سامانه و وارد نمودن کد ملی، بر روی دکمه "بازیابی کلمه عبـور" کلیک نماید. پس از درج شماره دانشجویی و کلیک بر روی دکمه "دریافت کد"، کد فعالسازی به شماره همـراه ثبت شده در سامانه برای دانشجو ارسال خواهد شد، در نهایت دانشجویان با ورود کد فعالسازی و رمز عبور جدید در سامانه می‌توانند نسبت به ایجاد رمز عبور جدید اقدام نمایند. در غیر اینصورت چنانچه دانشجویان موفـق بـه بازیابی کلمه عبور نشوند می بایست با مرکز آموزشی مربوط تماس حاصل نمایند.

۵- لازم است دانشجویان در بازه زمانی" شروع تا پایان برگزاری مانوراجبـاری " نسبت به تایید مشخصات فردی و دروس مشمول آزمون متمرکز خود و همچنین ایجاد رمز عبور سامانه و پاسخگویی به سوالات نظرسنجی اقدام نمایند.
توجه ۱: شرکت در نظرسنجی الزامی میباشد.
توجه ۲: در صورت عدم تایید اطلاعات فوق، بدیهی است امکان شرکت در آزمون میسر نخواهد بود.

۶- دانشجویان می توانند از رایانه شخصی، لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند که امکان ورود به سامانه را داشته باشد استفاده کنند.
توجه: جهت جلوگیری از بروز مشکل، بهتر است از مرورگرهای به روز شده کروم یا فایر فاکس استفاده شود.

۷- دانشجو نمی‌تواند به طور همزمان بیش از یکبار با رایانه یا مرورگرهای مختلف وارد سامانه شود.

۸- مسئولیت تدارک رایانه و اتصال به اینترنت در روز و ساعت برگزاری مانور و آزمـون بـر عـهـده شـخص دانشجو خواهد بود. در صورتی که دانشجویی به هر دلیل امکان تهیه رایانه و اتصال به اینترنت نداشـته باشد، می‌تواند با رعایت آیین نامه امتحانات و رعایت فاصله اجتماعی، با هماهنگی قبلی از امکانات مرکز آموزشی محل تحصیل خود استفاده نماید.

۹- دانشجویان لازم است مطابق برنامه امتحـانی خـود، ۱۵ دقیقـه قبـل از ساعت مقرر از طریق آدرس الکترونیکی مذکور و با استفاده از نام کاربری(کدملی) و رمز عبور وارد سامانه آزمون شوند و نسبت به رفع مشکلات احتمالی از قبیل: عدم امکان ورود به سامانه آزمون، قطعی اینترنت و سایر موارد اقدام نمایند و راس ساعت مقرر، سوالات امتحانی خود را در مدت زمان تعیین شده پاسخ دهند.
دانشجویان اعلام شده در لیست هرچه سریعتر تا پایان وقت امروز 1400/10/29 به سایت آزمون متمرکز مراجعه و نسبت به تایید اطلاعات اقدام نمایند . در صورت عدم حضور در مانور، امکان شرکت در امتحان وجود ندارد و مسئولیت آن بر عهده دانشجو میباشد .
دانلود فایل اسامی دانشجویان